Last minute! Wygodne Pokoje Hotelowe, Rodzinne Pokoje Studio - obiekt z krytym basenem!

Last minute! Wygodne Pokoje Hotelowe, Rodzinne Pokoje Studio - obiekt z krytym basenem!

rezerwuj online

najniższa cena Gwarancja najniższej ceny tylko na naszej stronie www
bezpieczeństwo Zapewniamy 100% bezpieczeństwo transakcji
potwierdzenie Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
min. 1 noc
Bez wyżywienia
Prawdziwe wakacje, prawdziwy bezpieczny wypoczynek nad samym morzem. Do tego ciepły basen i kilometry wspaniałej szerokiej plaży! Wypoczywasz jak chcesz! Weź śniadanie lub obiad na plażę, do domku lub apartamentu i wypoczywaj!

Zapraszamy na bezpieczny wypoczynek w naszym ośrodku!

Z krytym basenem, trzena wannami SPA  i bogatą bazą rekreacyjną  – w przepięknej okolicy nad samym morzem. Nasz ośrodek usytuowany jest tuż przy wydmie, do plaży 2 min.

POBYT: 

  • w standardowych pokojach 2-osobowych z łazienkami w wersji 2 os.,  2+1 lub 2+2
  • w pokojach typu STUDIO - wygodne dla rodzin 2+2, 2+3

W cenie pobytu:  bezpłatny wstęp na kryty basen - duży basen 20 x 10 m , trzy 4-osobowe wanny SPA !

Ważna informacja! Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa programowo zmniejszamy obłożenie obiektu do bezpiecznego poziomu ilości zakwatwerowanych osób. Zadbamy o wyjątkowo staranne przygotowaniena  każdego pokoju domku czy apartamentu na Pańtwa przyjazd. 

Ważna informacja! Dostępność do niektórych usług np. basen , kompleks SPA, kawiarnia, jadalnia, baza zabiegowa, masaże itp. wg obowiązujących w danym momencie przepisów GIS w związku z pandemią COVID-2019! O szczegóły pytaj w recepcji.

 

Ważne informacje
Przyjazd: 15:00
Wyjazd: 10:00
Akceptowane karty płatnicze: Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Anulacja rezerwacji: Opłacona rezerwacja nie podlega bezkosztowej anulacji. Dopłata do pełnej kwoty za pobyt na minimum 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, przelewem na konto ośrodka wskazane w potwierdzeniu rezerwacji. KONTO: 26 1090 1711 0000 0001 4488 2205
Polityka wobec dzieci: Dzieci w wieku 0-4 lata (ukończone) pobyt bezpłatny bez wyżywienia. Dziecku nie przysługuje dodatkowe miejsce do spania, w tym przypadku dziecko śpi z rodzicami. Dzieci w wieku 4-12 (ukończone) objęte są zniżką . Cena oraz zakres świadczeń  zawarta jest w aktualnej ofercie. Łóżeczka dla małych dzieci (bez pościeli)  oferujemy bezpłatnie w pkojach o odpowiednej powierzchni, należy skonsultować możliwość wstawienia łóżeczka do pokoju z recepcją. Na wyposażeniu mamy wanienki dla małych dzieci ze stojakiem. Nie oferujemy płaszczy kąpielowych dla dzieci.   
Zwierzęta:

Zwięrzęta nie są akcetowane w pokojach hotelowych. Akceptujemy zwierzęta nieuciążliwe przy pobytach w domkach wakacyjnych i apartamentach skandynawskich. 

Pozostałe oferty

okazyjne pakiety pobytowe

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!
Otrzymuj żniżki i informacje z naszego hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij