rezerwuj online

Pobyty odchudzająco-zdrowotne

21 wrz 2018
22 wrz 2018
Zapisz się do newslettera i otrzymaj dodatkowy rabat

Efektywny program

Nowość! Już od 16 września nowy program zajęć dodatkowych!

Jeżeli tradycyjny wypoczynek to dla Państwa zbyt mało, gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego  pakietu odchudzająco-zdrowotnego , który standardowy relaks zamienią w prawdziwie efektywny, regenerujący i skuteczny program! W tym roku po upalnym lecie mamy idealny czas aby odpocząć,wyciszyć się i we własnym tempie korzystać z uroków jesiennego morza. Kijki, rowery , basen , spacery i inne drobne aktywności w połączeniu z lekką dietą przyniosą lekkość i dobre samopoczucie. Po wielu godzinach na świeżym powietrzu , sen będzie głeboki i długi,  a kolejny dzień po dobrze przespanej nocy przyniesie prawdziwą radość.  W czasie pobytu polecamy nasze zabiegi wodne ( bicze szkocie, masaże podwodne, kąpiele armatyczne itp) oraz relaksacyjne masaże suche w różnych wariantach. Zapraszamy na jesienne pobyty!

Dla osób, które chcą zwiększyć aktywność pod okiem instruktora specjalisty przygotowaliśmy optymalny progam zajęć. Trzy Dni Dla Zdrowia i Kondycji. W każdy Wtorek , Czwartek i w Sobotę polecamy optymalny program zajęć. 

  • Rano o 7:30 zajęcia rozciągające i oddechowe na plaży! 
  • Po śniadaniu program ćwiczeń na sali gimnastycznej. 
  • Po krótkim odpoczynku zapraszamy do naszego ciepłego basenu na kolejną porcję aktywności

PORANNA PLAŻA ....

Na plaży będą odbywały się zajęcia mające na celu pobudzić nasz organizm o poranku. Stosowane ćwiczenia będą bazowały na ćwiczeniach oddechowych, które oczyszczają nasz orgaznizm i łagodzą nadmierny stres. Wzmacnianie przepony w trakcie ćwiczeń oddechowych  m.in odciąży  kręgosłup, wpłynie na poprawę stanu zdrowia przy dyskopatii oraz zwiększy pojemność oddechową płuc. Ponadto w programie przewidziane są krótkie sesje treningu cardio o umiarkowanej intensywności. Trening cardio bedzie miał na celu wzmocnić nasze serce oraz zwiększyć wydolność naszego organizmu.

ZAJĘCIA NA SALI ĆWICZEŃ

Na sali będą odbywały się zajęcia, podczas których skupimy się na prawidłowym funkcjonowaniu naszych stawów. Stosowane ćwiczenia będą miały za zadanie uelastycznić nasze stawy oraz zwiększyć zakres ruchomości w ich obrębie. Wzmacniając stawy  zmiejszamy, a nawet pozbywamy się  dolegliwości bólowych związanych często z przebytymi kontuzjami. Ponadto w programie przewidziany jest również trening wzmacniający z użyciem drobnego sprzętu fittness.

WZMOCNIENIE W BASENIE

Zajęcia wykonywane w wodzie odciążają nasze stawy w trakcie wysiłku. Są doskonałą formą aktywności dzięki, której zrzucamy zbędne kilogramy i wzmacniamy nasze ciało. Ćwiczenia są  wykonywane w rytm muzyki, dzięki czemu nie tylko zrzucamy zbędne kilogramy, ale również poprawiamy nasze samopoczucie.

 

Pobyty odchudzająco-zdrowotne są świetnym pomysłem na połączenie wypoczynku z aktywnością fizyczną i zdrową lekko strawną dietą z dużą ilością odżywczych warzyw i owoców. 

Nasz plakat na Aktywną Jesień 2018 - kliknij tutaj!

Nasz program zajęć realizujemy z natfit.eu - kliknij tutaj! 

Jesienne terminy

Czas na odnowę i naładowanie akumulatorów na całą długą zimę

 

Aby spełnić różne oczekiwania naszych Gości i jeszcze lepiej dostosować się do Państwa potrzeb, przygotowaliśmykilka atrakcyjnych terminów pobytów do wyboru. Dzięki temu w najbardziej optymalny dla Państwa sposób można połączyć wypoczynek, aktywność fizyczną i odnowę biologiczną – z jednoczesnym zastosowaniem zdrowej diety. A wszystko nad samym morzem, z krytym basenem i nowoczesnym kompleksem SPA!

 

miesiąc

termin

Informacje

wrzesień i październik

02.09-30.09

16.09-28.10.18

Promocja! 100 zł na zabiegi wodne i fizykalne*

195 zł - dopłata za pakiet aktywny - komplet profesjonalnych zajęć!

listopad

04-11.18

Super 2 tygodnie w promocyjnych cenach! 

* dotyczy pobytów min. 7 dni 

Promocja! Rezerwuj przez naszą stronę www i korzystaj z rabatu Dłużej Taniej! 

Nasze PAKIETY AKTYWNE to doskonała oferta dla osób, które:

  • Chcą zmienić tryb życia i spróbować optymalnego wysiłku fizycznego
  • Uprawiają różne formy aktywności fizycznej i nie chcą rezygnować zruchu podczas urlopu
  • Chcą zrobić coś dla swojego zdrowia i sylwetki
  • Chcą w zdrowy sposób zrzucić kilka kilogramów i centymetrów wobwodach
  • Potrzebują impulsu i profesjonalnego wsparcia – aby zacząć!

Zapytaj o ofertę przez formularz

* Pola wymagane

Twoje Korzyści

Jedz zdrowo
Lekkostrawna odżywcza dieta 1000-1200 kcal
Jedz zdrowo
Zrelaksuj się
Zrelaksuj się
Duży basen i kompleks SPA
Odpoczywaj aktywnie
Ciekawy program zajęć rekreacyjnych
Odpoczywaj aktywnie

Na czym polega
korzystanie z pakietów aktywnych?

W programie jesiennym 2018 proponujemy tylko wybrane elementy oferowanych wcześniej pakietów zajęć. Nowy program opiera się na samodzielnej aktywności w terenie (kijki , rowery , długie spacery) oraz maksymalnym korzystaniu z basenu, kompleksu SPA oraz zabiegów odnowy. 

Zajęcia na sali gimnstycznej oraz w basenie będą organizowane w zależności od zapotrzebowania, frekwencji oraz dostępności instruktora.

Wykupienie wybranego pakietu pozwala Państwu na wzbogacenie standardowej oferty wypoczynkowej zawierającej noclegi w wybranym pokoju, wyżywienie i relaks w basenie i spa o szereg dodatkowych usług, które zawierają pakiety.

Są one tak zbudowane, aby spełnić różne potrzeby i oczekiwania Gości: od niewielkiego zakresu zajęć grupowych fitness z instruktorami po pakiety rozbudowane o zabiegi i inne przydatne świadczenia, dzięki którym pobyt staje się jeszcze bardziej komfortowy. * Zajęcia fakultatywne.

Wyżywienie

Domyślnie dla tego pobytu zalecamy Państwu wyżywienie lekkostrawne o obniżonej kaloryczności (3 podstawowe posiłki). Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są w oparciu o świeże i zdrowe produkty, gotowane w dużej części na parze i odpowiednio pieczone, tak aby uzyskać jak najlepsze walory smakowe i odżywcze.

Zbilansowana, lekkostrawna dieta o obniżonej kaloryczności to 3-5 posiłków dziennie. Kuchnia serwuje  między posiłkami dodatkowe przekąski w postaci soków warzywno-owocowych, sałat itp.  Wszystkie posiłki dietetyczne serwowane są w skalkulowanych i zbilansowanych porcjach. Dzięki porcjowanym zestawom, mają Państwo zapewnioną skalkulowaną ilość kalorii, z jednoczesnym zachowaniem odpowiedniej struktury składników żywieniowych. Życzymy smacznego!

Dodatkowe informacje

Każdorazowo pobyt rozpoczyna się obiadem w niedzielę przyjazdową. 

 

Ilu dni dotyczą pakiety?

Pakiety dostosowane są do 7-noclegowych pobytów, ale najlepsze efekty uzyskuje się korzystając z 14-dniowego wypoczynku, przeznaczając odpowiedni czas na zajęcia oraz odpoczynek i regenerację po kilku dniach zajęć. Tak więc 14 dni pobytu to okres pozwalający na uzyskanie pożądanych i widocznych efektów.

Zapytaj o ofertę przez formularz

* Pola wymagane

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!
Otrzymuj żniżki i informacje z naszego hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij