rezerwuj online

Wczasy odchudzające

21 lis 2017
22 lis 2017
Zapisz się do newslettera i otrzymaj dodatkowy rabat

Efektywny program

Regeneracja i skuteczność

Jeżeli tradycyjny wypoczynek to dla Państwa zbyt mało, gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych PAKIETÓW AKTYWNYCH - odchudzających, które standardowy relaks zamienią w prawdziwie efektywny, regenerujący i skuteczny program!

Wczasy odchudzające są świetnym pomysłem na połączenie wypoczynku z aktywnością fizyczną!

Twoje Korzyści

Jedz zdrowo
Lekkostrawna odżywcza dieta 1000-1200 kcal
Jedz zdrowo
Zrelaksuj się
Zrelaksuj się
Duży basen i kompleks SPA
Odpoczywaj aktywnie
Ciekawy program zajęć rekreacyjnych
Odpoczywaj aktywnie

Wiele możliwości

Wybierz pakiet dla siebie

Aby spełnić różne oczekiwania naszych Gości i jeszcze lepiej dostosować się do Państwa potrzeb, przygotowaliśmy kilka pakietów i turnusów odchudzających do wyboru, różniących się zakresem świadczeń oraz
ceną. Dzięki temu w najbardziej optymalny dla Państwa sposób można połączyć wypoczynek, aktywność fizyczną i odnowę biologiczną – z jednoczesnym zastosowaniem zdrowej diety. A wszystko nad samym morzem, z krytym basenem i nowoczesnym kompleksem SPA!

Zapraszamy do korzystania z pakietów odchudzających!

Nasze PAKIETY AKTYWNE to doskonała oferta dla osób, które:

  • Chcą zmienić tryb życia i spróbować optymalnego wysiłku fizycznego
  • Uprawiają różne formy aktywności fizycznej i nie chcą rezygnować zruchu podczas urlopu
  • Chcą zrobić coś dla swojego zdrowia i sylwetki
  • Chcą w zdrowy sposób zrzucić kilka kilogramów i centymetrów wobwodach
  • Potrzebują impulsu i profesjonalnego wsparcia – aby zacząć!

Ilu dni dotyczą pakiety?

Pakiety dostosowane są do 7-noclegowych pobytów, ale najlepsze efekty uzyskuje się korzystając z 14-dniowego wypoczynku, przeznaczając odpowiedni czas na zajęcia oraz odpoczynek i regenerację po kilku dniach zajęć. Tak więc 14 dni pobytu to okres pozwalający na uzyskanie pożądanych i widocznych efektów.

Na czym polega
korzystanie z pakietów aktywnych?

Wykupienie wybranego pakietu pozwala Państwu na wzbogacenie standardowej oferty wypoczynkowej zawierającej noclegi w wybranym pokoju, wyżywienie i relaks w basenie i spa o szereg dodatkowych usług, które zawierają pakiety.

Są one tak zbudowane, aby spełnić różne potrzeby i oczekiwania Gości: od niewielkiego zakresu zajęć grupowych fitness z instruktorami po pakiety rozbudowane o zabiegi i inne przydatne świadczenia, dzięki którym pobyt staje się jeszcze bardziej komfortowy.

Wyżywienie

Domyślnie dla tego pobytu zalecamy Państwu wyżywienie lekkostrawne o obniżonej kaloryczności (3 podstawowe posiłki). Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są w oparciu o świeże i zdrowe produkty, gotowane w dużej części na parze i odpowiednio pieczone, tak aby uzyskać jak najlepsze walory smakowe i odżywcze.

Zbilansowana, lekkostrawna dieta o obniżonej kaloryczności to 3-5 posiłków dziennie. Kuchnia serwuje  między posiłkami dodatkowe przekąski w postaci soków warzywno-owocowych, sałat itp.  Wszystkie posiłki dietetyczne serwowane są w skalkulowanych i zbilansowanych porcjach. Dzięki porcjowanym zestawom, mają Państwo zapewnioną skalkulowaną ilość kalorii, z jednoczesnym zachowaniem odpowiedniej struktury składników żywieniowych. Życzymy smacznego!

Dodatkowe informacje

Każdorazowo pobyt rozpoczyna się obiadem w niedzielę przyjazdową. 

 

Pakiety Aktywne

wybierz ofertę dla siebie

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!
Otrzymuj żniżki i informacje z naszego hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij