Weekendy SPA w apartamentach, domkach i rodzinnych pokojach 2+1 i 2+2!

Weekendy SPA w apartamentach, domkach i rodzinnych pokojach 2+1 i 2+2!

rezerwuj online

od
najniższa cena Gwarancja najniższej ceny tylko na naszej stronie www
bezpieczeństwo Zapewniamy 100% bezpieczeństwo transakcji
potwierdzenie Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
min. 2 noce
Bez wyżywienia
Czerwiec i początek lipca to najlepszy czas na prawdziwy bezpieczny wypoczynek nad samym morzem. Długi dzień, zawsze znakomita pogoda i kilometry wspaniałej szerokiej plaży! Wypoczywasz jak chcesz!

Zapraszamy na bezpieczny wypoczynek nad samym morzem!

Obiekt w przepięknej okolicy nad samym morzem. Nasz ośrodek usytuowany jest tuż przy wydmie, do plaży 2 min.

POBYT: 

  • w dwupoziomowych komfotowych apartamentach ( idealne dla rodzin 2+1, 2+2) - EcoPobyt - niższa cena ale płacisz za zużyte media. Jesteś ECO , płacisz mniej!
  • w pokojach hotelowych 2+1 i 2+2 

Ważna informacja! Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa programowo zmniejszamy obłożenie obiektu do bezpiecznego poziomu ilości zakwatwerowanych osób. Zadbamy o wyjątkowo staranne przygotowaniena  każdego  apartamentu na Pańtwa przyjazd. 

 Zapraszamy do korzystania z naszego nowego placu zabaw dla dzieci , zaplecza rekreacyjno-sportowego. Do pięknej plaży tylko 100m! 

 

Ważne informacje
Przyjazd: 16:00
Wyjazd: 10:00
Akceptowane karty płatnicze: Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Anulacja rezerwacji: Do złożenia rezerwacji wymagana jest wpłata za cały pobyt z góry za pośrednictwem systemu płatności online. W przypadku anulowania rezerwacji lub niepojawienia się w obiekcie w dniu przyjazdu wpłacona przedpłata przepada.
Polityka wobec dzieci: Dzieci w wieku 0-4 lata (ukończone) pobyt bezpłatny bez wyżywienia. Dziecku nie przysługuje dodatkowe miejsce do spania, w tym przypadku dziecko śpi z rodzicami. Dzieci w wieku 4-12 (ukończone) objęte są zniżką . Cena oraz zakres świadczeń  zawarta jest w aktualnej ofercie. Łóżeczka dla małych dzieci (bez pościeli) oferujemy bezpłatnie w pkojach o odpowiednej powierzchni, należy skonsultować możliwość wstawienia łóżeczka do pokoju z recepcją. Na wyposażeniu mamy wanienki dla małych dzieci ze stojakiem. Nie oferujemy płaszczy kąpielowych dla dzieci.   
Zwierzęta:

Zwięrzęta nie są akcetowane w pokojach hotelowych. Akceptujemy zwierzęta nieuciążliwe przy pobytach w domkach wakacyjnych i apartamentach skandynawskich. 

Pozostałe oferty

okazyjne pakiety pobytowe

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!
Otrzymuj żniżki i informacje z naszego hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij