rezerwuj online

Dla prasy

18 paź 2021
19 paź 2021
Zapisz się do newslettera i otrzymaj dodatkowy rabat
  1. Strona główna
  2. Dla prasy

Nasze cele

EDEN Resort&Spa w Mielnie-Unieściu to obiekt od lat specjalizujący się w organizacji aktywnego wypoczynku oraz turnusów ukierunkowanych na poprawę sylwetki, samopoczucia oraz ogólnej sprawności.

Co jest istotne?

Bliskość Natury
Oferujemy pobyty w zgodzie z naturą, wykorzystując warunki przyrodnicze i krajobrazowe okolicy.
Bliskość Natury
Zdrowa kuchnia
Zdrowa kuchnia
Wykorzystujemy jedynie świeże, naturalne składniki.
Rodzinne inwestycje
Dla wygody naszych gości, regularnie odnawiamy i usprawniamy ośrodek.
Rodzinne inwestycje

Kim jesteśmy?

Korzystamy z Natury

W odróżnieniu od wielu innych nadmorskich ośrodków, nastawionych na gości szukających głównie „relaksu plażowego”, zamysłem zarządu „Edenu” jest wykorzystanie naturalnych warunków przyrodniczych i krajobrazowych okolicy, do organizacji efektywnych i sprawiających przyjemność pobytów łączących wypoczynek, odnowę biologiczną i prawidłowe odżywianie z zajęciami ruchowymi – prowadzonymi pod okiem doświadczonych, profesjonalnych instruktorów.Ofertę znakomicie uzupełnia baza zabiegowa, zapewniająca możliwość skorzystania z wielu zabiegów terapeutycznych i estetycznych.

Zdrowie do podstawa

Drugim filarem, na którym opierają się programy pobytowe jest zdrowa kuchnia, oparta o naturalne, świeże produkty, bez wykorzystywania popularnych w zbiorowym żywieniu środków ułatwiających przygotowywanie posiłków, ale nie będących przy tym obojętnymi dla zdrowia. Stały nadzór dietetyka pozwala na proponowanie gościom nie tylko zdrowego, domowego wyżywienia, ale także zbilansowanej, lekkostrawnej diety o obniżonej kaloryczności, która w połączeniu z programem zajęć ruchowych pozwala na utratę nadmiernych kilogramów w zdrowy i bezpieczny dla organizmu sposób.

Rodzinny biznes

Firma zarządzająca ośrodkiem to rodzinny, lokalny biznes, od lat związany z sektorem turystycznym i żywieniowym. W momencie zakupu obiektu przez obecnego właściciela – budynek i cała infrastruktura była w stanie ogromnego zużycia i wyeksploatowania – a całość wymagała kapitalnego remontu. Praktycznie od tamtej pory w ośrodku przez cały czas prowadzone są prace renowacyjne i modernizacyjne.

W roku 2012 dokonana została duża inwestycja – rozbudowa zaplecza noclegowego. Do użytku gości oddano 19 nowoczesnych, dwupoziomowych apartamentów rodzinnych wybudowanych w stylu skandynawskim. Na przełomie 2013/2014 roku realizowano kolejną inwestycję: dokonano gruntownej modernizacji części basenowej i spa. W latach 2016-2017 planowane są dalsze działania ukierunkowane na rozbudowę zaplecza rozrywkowo-rekreacyjnego, modernizację części noclegowej oraz wspólnych powierzchni użytkowych w ośrodku – zgodnie z najnowszymi trendami.

Potrzebują Pastwo więcej informacji?

Prosimy o kontakt: edenspa@edenspa.pl, tel. (+48) 222 288 106
Informujemy, że wyrażamy zgodę na wykorzystanie zdjęć ośrodka znajdujących się na stronie www.edenspa.pl do celów publikacji prasowych. Jednocześnie prosimy każdorazowo o podanie źródła pochodzenia fotografii.

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!
Otrzymuj żniżki i informacje z naszego hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij