rezerwuj online

POBYTY ODCHUDZAJĄCO-ZDROWOTNE

NOWE MENU I POMIARY SKŁADU CIAŁA

17 lip 2019
18 lip 2019
Zapisz się do newslettera i otrzymaj dodatkowy rabat
 1. Strona główna
 2. Oferta
 3. Pobyty odchudzająco-zdrowotne

Efektywny program regeneracyjno-odchudzający

Jeżeli tradycyjny wypoczynek to dla Państwa zbyt mało, gorąco zachęcamy do skorzystania z naszego  pakietu odchudzająco-zdrowotnego, który standardowy relaks zamienią w prawdziwie efektywny, regenerujący i skuteczny program! W tym roku po upalnym lecie mamy idealny czas aby odpocząć, wyciszyć się i we własnym tempie korzystać z uroków wiosennego morza. Kijki, rowery, basen, spacery i inne drobne aktywności w połączeniu z lekką dietą przyniosą lekkość i dobre samopoczucie. Po wielu godzinach na świeżym powietrzu, sen będzie głeboki i długi, a kolejny dzień po dobrze przespanej nocy przyniesie prawdziwą radość.  W czasie pobytu polecamy nasze zabiegi wodne (bicze szkocie, masaże podwodne, kąpiele armatyczne itp.) oraz relaksacyjne masaże suche w różnych wariantach. Zapraszamy na jesienne pobyty!

 • Rano  zajęcia rozciągające i oddechowe na plaży! 
 • Po krótkim odpoczynku zapraszamy do naszego ciepłego basenu na kolejną porcję aktywności

PORANNA PLAŻA ....

Na plaży będą odbywały się zajęcia mające na celu pobudzić nasz organizm o poranku. Stosowane ćwiczenia będą bazowały na ćwiczeniach oddechowych, które oczyszczają nasz orgaznizm i łagodzą nadmierny stres. Wzmacnianie przepony w trakcie ćwiczeń oddechowych  m.in odciąży  kręgosłup, wpłynie na poprawę stanu zdrowia przy dyskopatii oraz zwiększy pojemność oddechową płuc. Ponadto w programie przewidziane są krótkie sesje treningu cardio o umiarkowanej intensywności. Trening cardio bedzie miał na celu wzmocnić nasze serce oraz zwiększyć wydolność naszego organizmu.

WZMOCNIENIE W BASENIE

Zajęcia wykonywane w wodzie odciążają nasze stawy w trakcie wysiłku. Są doskonałą formą aktywności dzięki, której zrzucamy zbędne kilogramy i wzmacniamy nasze ciało. Ćwiczenia są  wykonywane w rytm muzyki, dzięki czemu nie tylko zrzucamy zbędne kilogramy, ale również poprawiamy nasze samopoczucie.

ZAJĘCIA NA SALI ĆWICZEŃ*

Na sali będą odbywały się zajęcia, podczas których skupimy się na prawidłowym funkcjonowaniu naszych stawów. Stosowane ćwiczenia będą miały za zadanie uelastycznić nasze stawy oraz zwiększyć zakres ruchomości w ich obrębie. Wzmacniając stawy  zmiejszamy, a nawet pozbywamy się  dolegliwości bólowych związanych często z przebytymi kontuzjami. Ponadto w programie przewidziany jest również trening wzmacniający z użyciem drobnego sprzętu fittness.

Pobyty odchudzająco-zdrowotne są świetnym pomysłem na połączenie wypoczynku z aktywnością fizyczną i zdrową lekko strawną dietą z dużą ilością odżywczych warzyw i owoców. 

* program zajęć fakultatywny ( realizacja zależy od frekwencji oraz dostępności trenera) 

 

Jesienne terminy

Czas na odnowę i naładowanie akumulatorów na cały rok!

 

Aby spełnić różne oczekiwania naszych Gości i jeszcze lepiej dostosować się do Państwa potrzeb, przygotowaliśmykilka atrakcyjnych terminów pobytów do wyboru. Dzięki temu w najbardziej optymalny dla Państwa sposób można połączyć wypoczynek, aktywność fizyczną i odnowę biologiczną – z jednoczesnym zastosowaniem zdrowej diety. A wszystko nad samym morzem, z krytym basenem i nowoczesnym kompleksem SPA!

 

Miesiąc

Termin

Informacje

wrzesień 15.09 - 29.09.2019 r.

**450 zł - dopłata za pakiet aktywny (za 7 dni) 

październik 29.09 - 13.10.2019 r.

**450 zł - dopłata za pakiet aktywny (za 7 dni) 

* dotyczy pobytów min. 7 dni 

** dodatkowo do pobytu HB (2 posiłki)  w cenie pakietu aktywnego :  

 1. trzeci posiłek,
 2. dwie przekąski dietetyczne,
 3. 2 zajęcia dziennie pn-pt ( 5 x poranny rozruch i 5 x zajęcia na besenie)
 4. spotkanie z dietetykiem
 5. 2 x analiza składu ciała metodą bioimpedancji
 6. bezpłatne wypożyczenie kijków Nordic Walking 

Promocja! Rezerwuj przez naszą stronę www i korzystaj z rabatu Dłużej Taniej! 

Nasze PAKIETY AKTYWNE to doskonała oferta dla osób, które:

 • Chcą zmienić tryb życia i spróbować optymalnego wysiłku fizycznego
 • Uprawiają różne formy aktywności fizycznej i nie chcą rezygnować zruchu podczas urlopu
 • Chcą zrobić coś dla swojego zdrowia i sylwetki
 • Chcą w zdrowy sposób zrzucić kilka kilogramów i centymetrów wobwodach
 • Potrzebują impulsu i profesjonalnego wsparcia – aby zacząć!

Twoje Korzyści

Jedz zdrowo
Niskokaloryczna odżywcza dieta 1300-1400 kcal
Jedz zdrowo
Zrelaksuj się
Zrelaksuj się
Duży ciepły basen i kompleks SPA
Odpoczywaj aktywnie
Ciekawy program zajęć rekreacyjnych
Odpoczywaj aktywnie

Na czym polega
korzystanie z pakietów aktywnych?

W programie jesiennym 2019 proponujemy tylko wybrane elementy oferowanych wcześniej pakietów zajęć. Nowy program opiera się na samodzielnej aktywności w terenie (kijki, rowery, długie spacery) oraz maksymalnym korzystaniu z basenu, kompleksu SPA oraz zabiegów odnowy. 

Zajęcia na sali gimnstycznej  będą organizowane w zależności od zapotrzebowania, frekwencji oraz dostępności instruktora.

Wykupienie wybranego pakietu pozwala Państwu na wzbogacenie standardowej oferty wypoczynkowej zawierającej noclegi w wybranym pokoju, wyżywienie i relaks w basenie i spa o szereg dodatkowych usług, które zawierają pakiety.

Są one tak zbudowane, aby spełnić różne potrzeby i oczekiwania Gości: od niewielkiego zakresu zajęć grupowych fitness z instruktorami po pakiety rozbudowane o zabiegi i inne przydatne świadczenia, dzięki którym pobyt staje się jeszcze bardziej komfortowy. * Zajęcia fakultatywne.

Wyżywienie

Domyślnie dla tego pobytu zalecamy Państwu wyżywienie lekkostrawne o obniżonej kaloryczności (3 podstawowe posiłki). Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są w oparciu o świeże i zdrowe produkty, gotowane w dużej części na parze i odpowiednio pieczone, tak aby uzyskać jak najlepsze walory smakowe i odżywcze.

Zbilansowana dieta o obniżonej kaloryczności to 5 posiłków dziennie. Kuchnia serwuje między posiłkami dodatkowe przekąski w postaci soków warzywno-owocowych, sałat itp. Wszystkie posiłki dietetyczne serwowane są w skalkulowanych i zbilansowanych porcjach. Dzięki porcjowanym zestawom, mają Państwo zapewnioną skalkulowaną ilość kalorii, z jednoczesnym zachowaniem odpowiedniej struktury składników żywieniowych. Życzymy smacznego!

Dodatkowe informacje

Każdorazowo pobyt rozpoczyna się obiadem w niedzielę przyjazdową. 

 

Ilu dni dotyczą pakiety?

Pakiety dostosowane są do 7-noclegowych pobytów, ale najlepsze efekty uzyskuje się korzystając z 14-dniowego wypoczynku, przeznaczając odpowiedni czas na zajęcia oraz odpoczynek i regenerację po kilku dniach zajęć. Tak więc 14 dni pobytu to okres pozwalający na uzyskanie pożądanych i widocznych efektów.

FoodDetective™ Professional

W ramach profilaktyki zdrowotnej w naszym ośrodku, proponujemy Państwu badanie diagnostyczne nadwrażliwości pokarmowej typu III testem FoodDetective™ Professional

FoodDetective Professional

 

 • Spełnia standardy wyrobów medycznych do diagnostyki in vitro (IVDD98/79EC)
 • Wysoka czułość, swoistość i dokładność zapewniają wiarygodność wyniku

 • Oznaczenie z bardzo małej ilości materiału (50 μl krwi włośniczkowej), bezboleśnie

 • Wynik w ciągu 40 min

 • Dobrze dobrany panel antygenów (59 produktów)

 • Test wykonuje doświadczony dietetyk

 • Interpretacja wyników w formie papierowej w ciągu 30 min po wykonaniu testu

Zapytaj o ofertę przez formularz

* Pola wymagane

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!
Otrzymuj żniżki i informacje z naszego hotelu.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij