DWA  POKOJE  dla jednej  rodziny w super cenie! Wygodne Pokoje Hotelowe - obiekt z krytym basenem! Pakiet Rodzinny 2+2

DWA POKOJE dla jednej rodziny w super cenie! Wygodne Pokoje Hotelowe - obiekt z krytym basenem! Pakiet Rodzinny 2+2

rezerwuj online

najniższa cena Gwarancja najniższej ceny tylko na naszej stronie www
bezpieczeństwo Zapewniamy 100% bezpieczeństwo transakcji
potwierdzenie Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
min. 3 Nächte
Ohne Verpflegung
Letnie wakacje, prawdziwy bezpieczny wypoczynek nad samym morzem. Do tego ciepły basen i kilometry wspaniałej szerokiej plaży! Wypoczywasz jak chcesz! Weź śniadanie lub obiad na plażę i wypoczywaj!

Rodzina 2+2*, dostajesz w jednej atrakcyjnej cenie dwa pokoje obok siebie! Wygodnie? Bardzo wygodnie!!! 

* uwaga, tylko rodziny:  2 osoby dorosłe + 1-2 dzieci w wieku do 15 lat! 

Zapraszamy na bezpieczny wypoczynek w naszym ośrodku!

Z krytym basenem, trzema 4 osobowymi wannami SPA  i bogatą bazą rekreacyjną  – w przepięknej okolicy nad samym morzem. Nasz ośrodek usytuowany jest tuż przy wydmie, do plaży 2 min. Weź śniadanie lub obiad na plażę, zjedz na tarasie na zewnątrz,  poczuj prawdziwe wakacje! 

POBYT: 

  • w standardowych pokojach 2-osobowych z łazienkami (2 łóżka złączone)

UWAGA! Wstęp w godzinach otwarcia basenu (9-21)  bezpłatnie podczas całego pobytu! 

Ważna informacja! Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa programowo zmniejszamy obłożenie obiektu do bezpiecznego poziomu ilości zakwatwerowanych osób. Zadbamy o wyjątkowo staranne przygotowaniena  każdego pokoju domku czy apartamentu na Pańtwa przyjazd.  Duży, ciepły, kryty basen i trzy rodzinne wanny Spa (stosujemy ograniczenia Covid-19, do 20 osób w hali basenowej - bezpiecznie i komfortowo) 

Ważna informacja! Dostępność do niektórych usług np. basen , kompleks SPA, kawiarnia, jadalnia, baza zabiegowa, masaże itp. wg obowiązujących w danym momencie przepisów GIS w związku z pandemią COVID-2019! 

 

Ważne informacje
Przyjazd: 15:00
Wyjazd: 10:00
Akceptowane karty płatnicze: Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Anulacja rezerwacji: Um Ihre Buchung zu tätigen, ist eine Online-Vorauszahlung erforderlich. Im Falle der Stornierung oder Nichtanreise wird die Vorauszahlung nicht erstattet.
Polityka wobec dzieci: Dzieci w wieku 0-4 lata (ukończone) pobyt bezpłatny bez wyżywienia. Dziecku nie przysługuje dodatkowe miejsce do spania, w tym przypadku dziecko śpi z rodzicami. Dzieci w wieku 4-12 (ukończone) objęte są zniżką . Cena oraz zakres świadczeń  zawarta jest w aktualnej ofercie. Łóżeczka dla małych dzieci (bez pościeli)  oferujemy bezpłatnie w pkojach o odpowiednej powierzchni, należy skonsultować możliwość wstawienia łóżeczka do pokoju z recepcją. Na wyposażeniu mamy wanienki dla małych dzieci ze stojakiem. Nie oferujemy płaszczy kąpielowych dla dzieci.   
Zwierzęta:

Zwięrzęta nie są akcetowane w pokojach hotelowych. Akceptujemy zwierzęta nieuciążliwe przy pobytach w domkach wakacyjnych i apartamentach skandynawskich. 

Pozostałe oferty

okazyjne pakiety pobytowe

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!
Otrzymuj żniżki i informacje z naszego hotelu.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen