WRZEŚNIOWE Super Wakacje! Komfortowe Apartamenty  Pokoje Hotelowe Bądź Dłużej - Będzie Taniej!

WRZEŚNIOWE Super Wakacje! Komfortowe Apartamenty Pokoje Hotelowe Bądź Dłużej - Będzie Taniej!

rezerwuj online

od
najniższa cena Gwarancja najniższej ceny tylko na naszej stronie www
bezpieczeństwo Zapewniamy 100% bezpieczeństwo transakcji
potwierdzenie Natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji
min. 3 Nächte
Ohne Verpflegung
Chcesz zostać nieco dłużej? Skorzystaj z najlepszych cen w tym roku! Do tego ciepły duży basen, 3 x wanny SPA i kilometry wspaniałej szerokiej plaży! Tylko u nas elastyczna oferta! Wypoczywasz jak chcesz! Weź śniadanie lub obiad na plażę, weź nasz nowy rower i wypoczywaj!

Zapraszamy na bezpieczny wypoczynek w naszym ośrodku.

Uwaga! Dla Państwa komfortu i bezpieczeństwa programowo zmniejszamy obłożenie obiektu do bezpiecznego poziomu ilości zakwatwerowanych osób. Zadbamy o wyjątkowo staranne przygotowanie  każdego pokoju domku czy apartamentu

Pobyt w komfortowym ośrodku w przepięknej okolicy nad samym morzem. Nasz ośrodek usytuowany jest tuż przy wydmie!

Noclegi

  • w standardowych pokojach 2+osobowych ( w pokoju dostawka dla dziecka dla rodziny 2+1) 

  • w pokojach typu STUDIO ( rodziny 2+1, 2+2 2+3)

  • w komfortowych dwupoziomowych apartamentach ( idealne na 2+1, 2+2) 

Do tego ciepły duży basen 20 m x 10 m , oraz trzy 4-osobowe  rodzinne wanny SPA! 

* wstęp na basen dla domków holenderskich ( (wstęp na basen płatny) w atrakcyjnych cenach 30-40 zł za 90 min dla całe rodziny w godzinach od 9-17:00. O szczegóły bieżącej promocji pytaj w recepcji! Uwaga, wstęp na basen tylko dla Gości EdenSPA!

Ważne informacje
Przyjazd: 16:00
Wyjazd: 10:00
Akceptowane karty płatnicze: Visa Visa Electron MasterCard Maestro
Anulacja rezerwacji: Opłacona rezerwacja nie podlega bezkosztowej anulacji. Dopłata do pełnej kwoty za pobyt na minimum 14 dni przed rozpoczęciem pobytu, przelewem na konto ośrodka wskazane w potwierdzeniu rezerwacji. KONTO: 26 1090 1711 0000 0001 4488 2205
Polityka wobec dzieci: Dzieci w wieku 0-4 lata (ukończone) pobyt bezpłatny bez wyżywienia. Dziecku nie przysługuje dodatkowe miejsce do spania, w tym przypadku dziecko śpi z rodzicami. Dzieci w wieku 4-12 (ukończone) objęte są zniżką . Cena oraz zakres świadczeń  zawarta jest w aktualnej ofercie. Łóżeczka dla małych dzieci (bez pościeli) oferujemy bezpłatnie w pkojach o odpowiednej powierzchni, należy skonsultować możliwość wstawienia łóżeczka do pokoju z recepcją. Na wyposażeniu mamy wanienki dla małych dzieci ze stojakiem. Nie oferujemy płaszczy kąpielowych dla dzieci.   
Zwierzęta:

Zwięrzęta nie są akcetowane w pokojach hotelowych. Akceptujemy zwierzęta nieuciążliwe przy pobytach w domkach wakacyjnych i apartamentach skandynawskich. 

Pozostałe oferty

okazyjne pakiety pobytowe

newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!
Otrzymuj żniżki i informacje z naszego hotelu.

Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen