rezerwuj online

Fizykoterapia

  1. Strona główna
  2. Zabiegi
  3. Cennik zabiegów
  4. Fizykoterapia

Dział lecznictwa, w którym stosuje się występujące w przyrodzie naturalne czynniki fizyczne, takie jak dostarczające energii cieplnej, prądów małej częstotliwości, prądów wielkiej częstotliwości, promieniowania świetlnego, nadfioletowego, podczerwonego oraz ultradźwięków.

Elektroterapia - Galwanizacja

Czas trwania:10min Cena:15zł

Stymulacja nerwów i mięśni prądem galwanicznym. Polega na przyłożeniu elektrody w określone miejsce.

Elektroterapia - jonoforeza

Czas trwania:10min Cena:15zł

Wprowadzenie do tkanek leku przy pomocy prądu stałego z wykorzystaniem efektu elektroforezy. Polega na umieszczeniu chorych tkanek pomiędzy elektrodami przyłożonymi bezpośrednio do skóry i nałożeniu na niej leku w postaci maści lub żelu.

Elektroterapia - prądy TENS

Prąd impulsowy stosowany w leczeniu ostrych i przewlekłych stanów bólowych.

Elektroterapia - interdyn

Czas trwania:10min Cena:15zł

Prąd impulsowy średniej częstotliwości, stosowany w celu zmniejszenia bólów, poprawienia ukrwienia tkanek, pobudzania skurczu mięśni szkieletowych.

Laseroterapia

Czas trwania:10min Cena:20zł

Metoda bodźcowego oddziaływania energii promieniowania laserowego na chore tkanki, polegająca na aplikowaniu na chore miejsca wiązki światła laserowego o odpowiedniej mocy i długości fali.

Czytaj więcej

Krioterapia miejscowa

Czas trwania:3min Cena:20zł

Polega na przyłożeniu przy pomocy specjalnego aplikatora bardzo niskiej temperatury, która dostarczana jest do miejsca zmienionego chorobowo. Zabieg zamrażania i rozmrażania powtarza się w jednym cyklu kilkakrotnie. Doprowadza to do zamarzania zawartości komórek, pękania błon biologicznych i w konsekwencji destrukcji tkanki.

Czytaj więcej

Ultradźwięki

Czas trwania:6min Cena:16zł

Są to fale akustyczne o częstości wyższej niż zakres słyszalny mają działanie mechaniczne, cieplne i chemiczne. Działają przeciwbólowo, przekrwiennie, zmniejszają napięcie mięśni, hamują procesy zapalne. Szczególnie dobrze sprawdzają się do leczenia entezopatii np. ostroga piętowa.

Czytaj więcej

Magnetronik

Czas trwania:10min Cena:20zł

Leczenie zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości przyspiesza gojenie, zrost kości, regenerację tkanek po urazach, poprawia ukrwienie, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i uspokajająco. Usprawnia krążenie obwodowe.

Czytaj więcej

Inhalacje

Czas trwania:15min Cena:15zł

Stosowanie inhalacji staje się coraz częściej metodą leczenia z wyboru, ponieważ droga wziewna dla aerozolu stanowi nie tylko dogodny, lecz także szybko i skutecznie działający sposób doprowadzania lęków lub substancji leczniczych do organizmu. Cząsteczki leku pod postacią mgły trafiają natychmiast przez błonę śluzową układu oddechowego do krążenia z pominięciem zapory wątrobowo-nerkowej.

Czytaj więcej

Okłady borowinowe

Czas trwania:20min Cena:25zł

Borowina w Polsce używana jest głównie do celów leczniczych. Skład chemiczny torfu-borowiny zależy od typu i warunków w jakich powstawał. Głównym składnikiem jest woda, dodatkowo znajdują się składniki nieorganiczne; magnez, wapń, żelazo, glin, sód, potas, krzem oraz skł. organiczne niecałkowicie rozłożone składniki roślinne np. lignina, celuloza.

Czytaj więcej

Fonoforeza

Czas trwania:6min Cena:20zł

Masaż wibracyjny

Czas trwania:10min Cena:30zł

seria: 

5 zabiegów - 140 zł

10 zabiegów - 270 zł

Solux

Czas trwania:10min Cena:15zł
newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!
Otrzymuj żniżki i informacje z naszego hotelu.

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close