book online

For the press

17 Jun 2019
18 Jun 2019
Sign to newsletter and gain discount
  1. Homepage
  2. For the press

Our goals

EDEN Resort & SPA in Mielno-Unieście is place where we specialize at active rests and stays focused on shape and mood improvement

What is important?

Close to nature
Oferujemy pobyty w zgodzie z naturą, wykorzystując warunki przyrodnicze i krajobrazowe okolicy.
Close to nature
Zdrowa kuchnia
Zdrowa kuchnia
Wykorzystujemy jedynie świeże, naturalne składniki.
Rodzinne inwestycje
Dla wygody naszych gości, regularnie odnawiamy i usprawniamy ośrodek.
Rodzinne inwestycje

Who we are?

Korzystamy z Natury

W odróżnieniu od wielu innych nadmorskich ośrodków, nastawionych na gości szukających głównie „relaksu plażowego”, zamysłem zarządu „Edenu” jest wykorzystanie naturalnych warunków przyrodniczych i krajobrazowych okolicy, do organizacji efektywnych i sprawiających przyjemność pobytów łączących wypoczynek, odnowę biologiczną i prawidłowe odżywianie z zajęciami ruchowymi – prowadzonymi pod okiem doświadczonych, profesjonalnych instruktorów.Ofertę znakomicie uzupełnia baza zabiegowa, zapewniająca możliwość skorzystania z wielu zabiegów terapeutycznych i estetycznych.

Zdrowie do podstawa

Drugim filarem, na którym opierają się programy pobytowe jest zdrowa kuchnia, oparta o naturalne, świeże produkty, bez wykorzystywania popularnych w zbiorowym żywieniu środków ułatwiających przygotowywanie posiłków, ale nie będących przy tym obojętnymi dla zdrowia. Stały nadzór dietetyka pozwala na proponowanie gościom nie tylko zdrowego, domowego wyżywienia, ale także zbilansowanej, lekkostrawnej diety o obniżonej kaloryczności, która w połączeniu z programem zajęć ruchowych pozwala na utratę nadmiernych kilogramów w zdrowy i bezpieczny dla organizmu sposób.

Rodzinny biznes

Firma zarządzająca ośrodkiem to rodzinny, lokalny biznes, od lat związany z sektorem turystycznym i żywieniowym. W momencie zakupu obiektu przez obecnego właściciela – budynek i cała infrastruktura była w stanie ogromnego zużycia i wyeksploatowania – a całość wymagała kapitalnego remontu. Praktycznie od tamtej pory w ośrodku przez cały czas prowadzone są prace renowacyjne i modernizacyjne.

W roku 2012 dokonana została duża inwestycja – rozbudowa zaplecza noclegowego. Do użytku gości oddano 19 nowoczesnych, dwupoziomowych apartamentów rodzinnych wybudowanych w stylu skandynawskim. Na przełomie 2013/2014 roku realizowano kolejną inwestycję: dokonano gruntownej modernizacji części basenowej i spa. W latach 2016-2017 planowane są dalsze działania ukierunkowane na rozbudowę zaplecza rozrywkowo-rekreacyjnego, modernizację części noclegowej oraz wspólnych powierzchni użytkowych w ośrodku – zgodnie z najnowszymi trendami.

Potrzebują Pastwo więcej informacji?

Prosimy o kontakt: edenspa@edenspa.pl, tel. (+48) 222 288 106
Informujemy, że wyrażamy zgodę na wykorzystanie zdjęć ośrodka znajdujących się na stronie www.edenspa.pl do celów publikacji prasowych. Jednocześnie prosimy każdorazowo o podanie źródła pochodzenia fotografii.

newsletter

Sign to our newsletter
Get discounts and informations about hotel

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close