book online

Physiotherapy

  1. Homepage
  2. Treatments
  3. Treatment prices
  4. Physiotherapy

Dział lecznictwa, w którym stosuje się występujące w przyrodzie naturalne czynniki fizyczne, takie jak dostarczające energii cieplnej, prądów małej częstotliwości, prądów wielkiej częstotliwości, promieniowania świetlnego, nadfioletowego, podczerwonego oraz ultradźwięków.

Elektroterapia - Galwanizacja

Duration:10min Price:15PLN

Stymulacja nerwów i mięśni prądem galwanicznym. Polega na przyłożeniu elektrody w określone miejsce.

Elektroterapia - jonoforeza

Duration:10min Price:15PLN

Wprowadzenie do tkanek leku przy pomocy prądu stałego z wykorzystaniem efektu elektroforezy. Polega na umieszczeniu chorych tkanek pomiędzy elektrodami przyłożonymi bezpośrednio do skóry i nałożeniu na niej leku w postaci maści lub żelu.

Elektroterapia - prądy TENS

Prąd impulsowy stosowany w leczeniu ostrych i przewlekłych stanów bólowych.

Elektroterapia - interdyn

Duration:10min Price:15PLN

Prąd impulsowy średniej częstotliwości, stosowany w celu zmniejszenia bólów, poprawienia ukrwienia tkanek, pobudzania skurczu mięśni szkieletowych.

Laseroterapia

Duration:10min Price:20PLN

Metoda bodźcowego oddziaływania energii promieniowania laserowego na chore tkanki, polegająca na aplikowaniu na chore miejsca wiązki światła laserowego o odpowiedniej mocy i długości fali.

Read more

Krioterapia miejscowa

Duration:3min Price:20PLN

Polega na przyłożeniu przy pomocy specjalnego aplikatora bardzo niskiej temperatury, która dostarczana jest do miejsca zmienionego chorobowo. Zabieg zamrażania i rozmrażania powtarza się w jednym cyklu kilkakrotnie. Doprowadza to do zamarzania zawartości komórek, pękania błon biologicznych i w konsekwencji destrukcji tkanki.

Read more

Ultradźwięki

Duration:6min Price:16PLN

Są to fale akustyczne o częstości wyższej niż zakres słyszalny mają działanie mechaniczne, cieplne i chemiczne. Działają przeciwbólowo, przekrwiennie, zmniejszają napięcie mięśni, hamują procesy zapalne. Szczególnie dobrze sprawdzają się do leczenia entezopatii np. ostroga piętowa.

Read more

Magnetronik

Duration:10min Price:20PLN

Leczenie zmiennym polem magnetycznym niskiej częstotliwości przyspiesza gojenie, zrost kości, regenerację tkanek po urazach, poprawia ukrwienie, działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i uspokajająco. Usprawnia krążenie obwodowe.

Read more

Inhalacje

Duration:15min Price:15PLN

Stosowanie inhalacji staje się coraz częściej metodą leczenia z wyboru, ponieważ droga wziewna dla aerozolu stanowi nie tylko dogodny, lecz także szybko i skutecznie działający sposób doprowadzania lęków lub substancji leczniczych do organizmu. Cząsteczki leku pod postacią mgły trafiają natychmiast przez błonę śluzową układu oddechowego do krążenia z pominięciem zapory wątrobowo-nerkowej.

Read more

Okłady borowinowe

Duration:20min Price:25PLN

Borowina w Polsce używana jest głównie do celów leczniczych. Skład chemiczny torfu-borowiny zależy od typu i warunków w jakich powstawał. Głównym składnikiem jest woda, dodatkowo znajdują się składniki nieorganiczne; magnez, wapń, żelazo, glin, sód, potas, krzem oraz skł. organiczne niecałkowicie rozłożone składniki roślinne np. lignina, celuloza.

Read more

Fonoforeza

Duration:6min Price:20PLN

Masaż wibracyjny

Duration:10min Price:30PLN

seria: 

5 zabiegów - 140 zł

10 zabiegów - 270 zł

Solux

Duration:10min Price:15PLN
newsletter
Subscribe to our newsletter! Receive discounts and information from our hotel.  
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close